HIKAYEMIZ

Küçük ritüellerin zihinde büyük bir etki yarattığına inanıyoruz. Derin bir nefes almak, ayaklarımızı toprağa basmak, en sevdiğimiz müzik ile uyanmak, bir tütsü yakmak, meditasyon yapmak, bir fincan sıcak çay demlemek… Doğa ile ilişki kurarak ve duyularımıza hitap eden deneyimleri çoğaltarak, farkındalığımızı arttırmak elimizde.

Rituel Tea çayları ile sizleri kendinize özel bir an ayırmayı ve doğanın sunduğu mucizevi kaynakları benimsemeye davet ediyoruz. Bedeninize, ruhunuza ve zihninize iyi gelecek bitkiler ve baharatlar uzman ekibimiz tarafından harmanlandı. Safranın yükselten gücünü ruhunuzda, kakulenin rahatlatıcı etkisini bedeninizde hissedin. Rituel Tea sonsuz ilhamını doğadan, sanattan, müzikten alıyor… Duyularımızı uyandıran ve bize mutluluk, farkındalık ve zindelik sağlayan tüm kaynaklar.

Çay koleksiyonumuz Türkiye’de el yapımı harmanlanıp hazırlanıyor. Rituel Tea günlük rutininizin özel bir anı olmak için tasarlandı. İster güne başlarken duyularınızı uyandırmak için, ister modunuzu ve enerjinizi yükseltmek için, ya da uzun ve stresli bir günün sonunda rahatlamak için.